Rederma-logotyp_Rederma
 Zarezerwuj wizytę

O nas

Re: derma to zespół licencjonowanych kosmetologów, z 10 letnim doświadczeniem w branży. Lokalnie praktykujemy od 2014 roku, promując zdrowe i zbalansowane podejście do dbałości o skórę, oparte o najnowsze doniesienia naukowe, co daje nam możliwość osiągania klinicznych wyników terapii.
Naszą ofertę kształtujemy w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dietetyki klinicznej. Jesteśmy nastawieni na cel, jakim jest osiągniecie pozytywnego efektu terapii, które regularnie od wielu lat publikujemy na firmowych kanałach social media. Skupiamy się i rozwijamy w zakresie kosmetologii przeciwstarzeniowej i tej, która rewitalizuje już widoczne objawy upływu czasu. Przeciwtrądzikowej, w tym w trądziku pospolitym, osób dorosłych, metabolicznym czy różowatym, oraz modelowaniu sylwetki, czyli wysoko zaawansowanych rozwiązaniach Hi-Tech.

Podczas pierwszej wizyty konsultujemy klienta w ujęciu holistycznym, dbamy również o czynniki szerzej pojęte niż jedynie pielęgnacyjne, które mają wpływ na ostateczny wynik naszych działań. Jeśli zachodzi taka potrzeba, kierujemy również do innych specjalistów, z którymi współpracujemy. Takie podejście daje klientowi rezultat kliniczny, satysfakcje oraz poprawę pewności siebie, a co za tym idzie jakości codziennego życia.

 

Nasz zespół

Michał Szatkowski

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na wydziale Zdrowia Publicznego. Specjalista kosmetologii estetycznej w zakresie antyaging i antyacne. 

Wykonywane zabiegi :
BOTOX
WYPEŁNIACZE
PEELINGI CHEMICZNE
STYMULATORY TKANKOWE
ZABIEGI HI-TECH

Katarzyna Kowalska

Technik Usług Kosmetyczych

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Przasnyszu. Recepcjonistka Re:dermy. Profesjonalistka, pasjonatka pielęgnacji skóry i zabiegów modelujących sylwetkę.

Wykonywane zabiegi :

ENDERMOLOGIA PRIMELLE
MEDSHAPE
MICRONEEDLING DERMAPEN
NANOFRAX
GENEO

HYDROSMART 3 H2
EXPLORE RF

ULTRASHAPER HIFU
LASER FRAKCYJNY LASER ME
PEELINGI CHEMICZNE

Rób to co słuszne, nie to co łatwe.

Nasz obszar działań obejmuje najbardziej skomplikowane zagadnienia kosmetologii, jednak praktyka w tym kierunku daje nam największą satysfakcje z pracy.

Efekty terapii

Zapraszamy na nasze kanały social media, gdzie regularnie publikujemy postępy terapeutyczne naszych podopiecznych

Najwyższa jakość

Pracujemy na formułach i technologiach sprawdzonych, certyfikowanych, co za tym idzie dających rezultaty widoczne gołym okiem.

Konsultacje

Jako jedyni w okolicy prowadzimy konsultacje w ujęciu holistycznym, to oznacza, że łączymy kosmetologię z elementami medycyny funkcjonalnej.

Kontakt

Rederma-logotyp

ul. Magnolii 22
06-300 Przasnysz

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek : 10.00-18.00
TEL: +48 789 126 026